Wat kan je als Orange Belt?
- Verspilling herkennen en verminderen
- Workshops herkennen en (deels) faciliteren (enkele werkvormen)
- Procesverbeteringen door (laten) voeren
- Basis begrippen van Lean Six Sigma toepassen
- Green Belts en Black Belts ondersteunen tijdens (grote) verbetertrajecten
Meer informatie?
Download de brochureWat doen wij?
Volg je een Orange Belt training, dan is deze geaccrediteerd bij the Council for Six Sigma Certification (CSSC). Ons curriculum is conform de ASQ body of knowledge. ASQ is de American Society of Quality en is een van de weinige onafhankelijke internationale certificeringsinstellingen en is de facto standaard voor Lean Six Sigma. Met onze certificering is het mogelijk om een additionele ASQ certificering aan te vragen. Onze trainingen zijn verder ook LCS gecertificeerd (Orange Belt is level 1a).
WAAROM LSSP?
- Kwaliteit: meer dan 99% beveelt ons aan
- Ervaring: meer dan 10.000 deelnemers gingen u voor
- Interactief: trainingen bestaan uit 50% doen
- Flexibel: switchen van locatie / planning zonder extra kosten
- Korting: elke tweede deelnemer 30% korting
Sfeerimpressie training
Wat is een Orange Belt?
De Orange Belt is bedoeld voor iedereen die zich in zijn/haar werk wil ontwikkelen op het vlak van continu verbeteren.
Het is een awareness training, dus voorkennis van Lean Six Sigma of een Yellow Belt training is niet nodig. Ben je zzp’er, manager of heb je gewoon interesse in Lean Six Sigma, dan is deze opleiding iets voor jou!
Bij onze Open Training duurt de Orange Belt 2 dagen. Intern bij u kan de training op maat, specifiek voor uw/ jullie eigen behoeften, worden gemaakt.
Een Orange Belt kent de basis begrippen van Lean Six Sigma en kan ondersteuning bieden bij het uitvoeren van Lean Six Sigma verbeterprojecten.
Ook kunnen Orange Belts zelf verspillingen identificeren en oppakken.
Basisbegrippen zoals de DMAIC projectstructuur, VSM, visgraat/ Ishikawa diagram, VERSTOPT/ TIMWOODS, Pull en Kanban zullen voor een Lean Six Sigma Orange Belt bekend zijn. Hierdoor kunnen ze zelfstandig procesverbeteringen na de Orange Belt training doorvoeren. Ook is de Lean Six Sigma Orange Belt training interessant voor (programma) managers of directie leden die overwegen Lean Six Sigma toe te gaan passen in hun organisatie. Voor deze groep is het een goede manier om kennis te maken met Lean Six Sigma en te kijken hoe het kan helpen bij het bereiken van de gestelde doelen.